Skip to main content
TRANSNAK HAKKINDA

Kaliteli hizmetten ödün vermeden...

Temelleri 1970’li yıllarda atılan Transnak, birçok sektörde güçlü adımlarla ilerlemiş ve yurtiçi taşımacılık, akaryakıt, gıda, inşaat ve döviz büro işletmeciliği alanlarında faaliyetlerine günümüze kadar devam etmiştir. 2003 yılında şirketimiz, Transnak Uluslararası Lojistik adıyla Avrupa ağırlıklı olmak üzere tüm Dünya’da taşımacılık hizmetine başlamıştır. Kaliteli hizmetten ödün vermek istemeyen Transnak, kurduğu Kalite Yönetim Sistemiyle yurtiçi ve uluslararası düzeyde tüm belgelerini almıştır. Büyümeye devam eden Transnak, Otelcilik, İnşaat vb. sektörlerde de aktif rol oynamaya devam etmektedir.

53+

Yıllık tecrübe

5+

Kalite Belgesi

Vizyonumuz: Endüstri 5.0 dönemine girdiğimiz bugünlerde modern teknolojiden en yüksek derecede faydalanarak bir çok sektörde verdiğimiz hizmetlerde yüksek kalite, kişiselleştirilmiş çözümler, verimlilik, güvenilirlik ve takip edilebilirlik denilince akla ilk gelen hizmet firması olmak ve yüksek katma değer üreterek ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Misyonumuz: Kaliteli hizmetin, ancak sorumluluk temellerine oturtulmuş ilkeler ile sağlanacağı inancıyla, çağa uygun yapılanmayı sürdürmek, bu bağlamda modern teknolojik altyapıya, güçlü insan kaynağına ve yüksek hizmet kalitesine sürekli yatırım yapmak, zamanında ve güvenilir hizmet vermek, müşteri odaklı çalışma, inovatif düşünce yapısı, uluslararası kalite standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı, ilkeli ve tutarlı, çevreye, bireye ve insan haklarına saygılı bir kurum kültürüne sahip olmak.