Skip to main content

Transnak Depolama

ihtiyaçlar doğrultusunda

en iyi hizmet

Transnak Depolama

Transnak, sahip olduğu lojistik merkezlerinde gümrüklü/gümrüksüz malların depolama hizmetini, stok takibini, envanter yönetimini, elleçleme operasyonunu, barkodlama sistemiyle, yeniden paketleme, ambalajlama gibi katma değerli hizmetler ve yurtiçi dağıtım faaliyetlerini müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda esnek yapısıyla şekillendirerek müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Transnak, Depo Sevkiyat Operasyonları kapsamında serbest depolama hizmetleri ve otomasyon çözümleriyle başarılı bir şekilde hizmetlerini yerine getirmektedir. Kullanmakta olduğumuz özel yazılımın esnekliği sayesinde barkod kontrollü süreçler, müşteri beklentileri doğrultusunda FIFO, FEFO, LIFO, Lot Takibi, Seri No Takibi, Üretim Tarihi, Son Kullanma Tarihi kriterlerine göre çalışmakta ve müşterilerine 7 / 24 web tabanlı stok bilgisi sunabilmektedir.

Transnak, konusunda uzman ve eğitimli personeli ile ortak kullanımlı depolarında hizmet vermenin yanı sıra firmanıza, ürünlerinize özel depolar kurmak ve işletmek üzere yapılanmıştır. Yüksek kalite standartlarında 5S tekniklerinin etkin kullanıldığı, teknolojik sistemlerle iç içe depolama yapılarak üretim bandından müşteri ürünlerinin alınması ve yine müşteri lokasyonundaki tüm depo sevkiyat operasyonlarının yönetilmesi sağlanmaktadır. Transnak yönetiminde olan depolarımızda 7/24 güvenlik sistemi, uluslararası standartlara uygun, yangın emniyeti ve bütün kaza ve doğal afetlere karşı sigorta uygulamaları mevcuttur.