Skip to main content

Transnak Lojistik

180’den fazla terminal

275’ten fazla ofis

Karayolu Taşımacılığında uzman kadromuz, yaygın ağımız, teknolojik ve güçlü araç filomuz ve 7/24 müşteri hizmetiyle…

Transnak

Yurtiçi Lojistik

Transnak Yurtiçi Lojistik, yurt içindeki yaygın servis ağı ve uzman kadrosuyla, Türkiye’nin her bölgesine, güvenilir, hızlı, titiz karayolu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Taşımacılığını üstlendiğimiz hammadde, makine, ürün ve ekipmanlarınızı ihtiyaç duyulan araç tipine göre organize ederek entegre çözümler sunup, operasyonların planlama aşamasından, teslimat tamamlanmasına kadar bilgi akışını müşteriye teknolojik alt yapıyla sağlamaktayız. Ürünlerin depolama, yükleme ve boşaltma süreçlerinde meydana gelebilecek her türlü hasara karşı sigortalama sistemimizle ürünleriniz teminat altına alınmaktadır.

Kişiselleştirilmiş Lojistik Çözümleriyle müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu ve müşteriye uygun esneklikte çalışma prensibimiz, güçlü hizmet ağımızla sizlere kaliteli ve hızlı hizmetler sunuyoruz. Türkiye’nin her bölge ve ilinde sizlere taşımacılık çözümleri sunmanın yanında web servis, E-Posta, SMS aracılığı ile vermiş olduğumuz hizmetin her aşamasında izlenebilirlik sayesinde sizlerin bilgilenmesini sağlıyoruz.

transnak lojistik

Parsiyel Taşımacılığı

Uzman kadromuz tarafından planlanan güzergahlarda, farklı yüklerin yapıları korunarak planlı bir şekilde birleştirilip veya aktarma merkezine götürülerek uygun araçlarla nihai adreslere teslim edilmesini ve parsiyel taşımacılığı ile müşterilerimize yüklerini çok daha ekonomik bir biçimde istenilen adreslere göndermelerini sağlıyoruz.

Komple Araç Taşımacılığı

Transnak Lojistik, kurulduğu günden bu yana, konusunda uzman kadrolarımız ile ülkemizin her yerinden, her noktaya komple araç taşımacılığı hizmeti vermektedir. Uzman kadrolarımızla, ihtiyacınıza göre araç tipini belirleyip en kısa sürede yükünüzü istenilen noktaya göndermenizi sağlıyoruz.

Özel Proje Taşımacılığı

Transnak Lojistik, proje bazlı ağır yük ve sanayi taşımalarında çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Talepleriniz doğrultusunda ve projenin ihtiyaçlarına göre gerekli mühendislik çalışmaları yapılarak uygun güzergahlar tespit edilip, uygun araçlarla yükleriniz istenilen noktalara güvenli biçimde taşınmaktadır.

Transnak

Uluslararası Lojistik

Dünya çapında karayolu, denizyolu ve havayoluyla taşımacılık çözümleri sunmaktadır. Ağırlıklı olarak Hollanda, Belçika, Almanya, Lüksemburg, İşviçre, Avusturya başta olmak üzere tüm Avrupa’ya hizmet vermenin yanında Müşterilerimizin ihtiyaçlarını 180’den fazla terminal, her hafta 3500’ün üzerinde grupaj, kapıdan kapıya teslimat seçenekleri, takip kolaylıkları da sağlayarak 275’ten fazla ofisimiz ile gümrük, sigorta hizmetleri sunmaktayız.

Karayolu Taşımacılığında uzman kadromuz, yaygın ağımız, teknolojik ve güçlü araç filomuzla 7/24 müşteri hizmeti sunularak birçok sektörde ağırlıklı olarak parsiyel taşımacılığı yapılmaktadır. Ek olarak ekspres taşımalarımızda minivan filomuz ile de hizmetlerimize devam etmekteyiz. 

uluslararası lojistik
Uluslararası Taşımacılık Sektöründe Verdiğimiz Hizmetler;

Parsiyel taşımacılık, komple taşımacılık, proje taşımacılığı, fuar taşımacılığı ve organizasyonu, yurtdışı gümrükleme, paketleme ve barkodlama, yaygın network ağıyla hızlı, ekonomik ve güvenilir hizmet, hizmet sonrası takip sistemi.

Hizmet Verilen Ülkeler;

Almanya, Hollanda, Belçika, İtalya, Avusturya, İsviçre, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Macaristan, İngiltere, İrlanda, Fransa, Portekiz, Danimarka, İsveç, Norveç, Balkan Ülkeleri, Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu ve Yakın Doğu Ülkeleri.